Cennik

Dane do przelewu:

ING  71 1050 1575 1000 0092 0030 3452
El ABC Latino Jarosław Poręba
ul. Świeradowska 49/6
50-559 Wrocław

 
Nasze aktualne ceny:

 Poniższe ceny obejmują zajęcia online, stacjonarne i w systemie hybrydowym.

  • Zajęcia indywidualne z lektorem polskim 100 zł (60 minut),
  • Zajęcia indywidualne z lektorem natywnym cena do ustalenia.

 
 
Kursy semestralne: 

  • Kurs Dla Zapracowanych: 1 raz w tygodniu po 3 lekcje 40 minutowe 1650 zł (semestr obejmuje 48 lekcji).
  • Kurs Standardowy: 2 razy w tygodniu po 2 lekcje 40 minutowe 2150 zł (semestr obejmuje 62 lekcje),Zajęcia z przyjaciółmi (z lektorem polskim) 60 min.

  • 70 zł w przypadku 2 osób (cena za 1 osobę),
  • 60 zł  dla 3 osób (cena za 1 osobę),
  • 50 zł dla 4 osób (cena za 1 osobę).
Nasza oferta

Jesteśmy kamerlaną szkołą języka hiszpańskiego z indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Proponujemy zajęcia w siedzibie szkoły (dwie sale dydaktyczne, obecnych może być maksymalnie 18 osób łącznie z lektorami) Prowadzimy semestralne kursy hiszpańskiego w małych grupach do 8 osób oraz zajęcia indywidualne. Możesz również uczyć się hiszpańskiego bez wychodzenia z domu, z lektorem online. Korzystamy z Skype i Zoom. W okresie letnim polecamy kursy wakacyjne online w grupach od 3 do 6 osób. Proponujemy Ci naukę języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach: A1, A2, B1, B2, C1, C2. Zajęcia prowadzi nasza doskonale wykwalifikowana kadra lektorów.

Jeżeli chcesz mówić płynnie po hiszpańsku oraz poznać idiomy i język kolokwialny używany przez mieszkańców krajów hiszpańskojęzycznych bardzo dobrze trafiłeś – El ABC Latino  sprosta wszelkim Twoim wymaganiom!

Dla wymagających przygotowaliśmy też kurs hiszpańskiego biznesowego, na którym poznasz słownictwo ekonomiczne, biznesowe oraz prawnicze.

Prowadzimy kursy hiszpańskiego w małych grupach do 8 osób oraz zajęcia indywidualne. Proponujemy Ci naukę języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach: A1, A2, B1, B2, C1, C2.

zobacz więcej
Opierając się na sprawdzonych podręcznikach języka biznesowego prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe łączące język ogólny z językiem biznesowym.
zobacz więcej
Zapraszamy również studentów wyjeżdżających do Hiszpanii na wymianę w ramach programu Erasmus.
zobacz więcej
Poznaj nas lepiej:
Lektorzy El ABC Latino

Nazywam się Jarek Poręba. Jestem lektorem języka hiszpańskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu.

Po ukończeniu filologii hiszpańskiej wyjechałem do Ameryki Łacińskiej, gdzie spędziłem prawie rok. W tym czasie między innymi pracowałem jako wolontariusz w szkole podstawowej Europa Schule w San Pedro Sula w Hondurasie. Zwiedziłem również Gwatemalę i Meksyk, gdzie mogłem podziwiać interesujące miejsca związane zarówno z kulturą hiszpańską jak i kulturami prekolumbijskimi m.in. Azteków, Majów, Zapoteków, Olmeków.

Kontakt z nami
Zainteresowała Cię nasza oferta, posiadasz dodatkowe pytania - skontaktuj się z nami. Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.
ul. Świeradowska 49 lok. 6
50-559 Wrocław
el.abc.latino@outlook.com
tel. 669 020 818