O NAS i naszej metodzie

Oferujemy Ci przede wszystkim małe grupy maksymalnie do 8 osób i zajęcia indywidualne, wykorzystanie w nauce narzędzi multimedialnych, różnorodny materiał dydaktyczny, indywidualne podejście do słuchacza oraz kadrę doskonale wykształconych lektorów. Szczególny nacisk kładziemy na skuteczne komunikowanie się w języku obcym.

To co nas odróżnia od innych, to połączenie tradycyjnych i nowoczesnych metod nauczania z innowacyjnością. Nauczamy tak, by nasi kursanci potrafili wykorzystywać poznane zasady gramatyczne oraz zasób słownictwa w mowie. Jesteśmy przekonani, że najważniejsza jest komunikatywność, a do skutecznego komunikowania potrzebne są ćwiczenia sytuacyjne, podczas których kursanci przełamują strach przed mówieniem i w praktyce zastosowują poznane struktury i słownictwo. 

W El ABC Latino oprócz gier symulacyjnych pracujemy z materiałami autentycznymi takimi jak fragmenty filmów, wiadomości telewizyjne i artykuły prasowe. Korzystamy również z materiałów dydaktycznych przygotowanych przez Instytut Cervantesa. Na naszych kursach uczymy nie tylko języka ogólnego, ale również języka potocznego i kolokwialnego, by uczestnicy zajęć potrafili odnaleźć się w każdej sytuacji życiowej.

W El ABC Latino przykładamy ogromną wagę do tego, aby słuchacze czuli się u nas komfortowo i swobodnie, dlatego organizujemy imprezy integracyjne.

Kadra Szkoły El ABC Latino we Wrocławiu stanowi zespół doskonale wykształconych i wykwalifikowanych lektorów, o ogromnym zaangażowaniu i pasji do nauki języka. Wszystkich charakteryzuje ciekawość świata, ciepło, poczucie humoru oraz otwartość na nowych ludzi i doświadczenia – to oni kształtują fantastyczną atmosferę panującą w naszej szkole.

 - zdjecie nr: 1
 - zdjecie nr: 2
 - zdjecie nr: 3
 - zdjecie nr: 4
 - zdjecie nr: 5
 - zdjecie nr: 6
 - zdjecie nr: 7
 - zdjecie nr: 8
 - zdjecie nr: 9
 - zdjecie nr: 10
 - zdjecie nr: 11
 - zdjecie nr: 12
Nasza oferta

Jesteśmy kamerlaną szkołą języka hiszpańskiego z indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Proponujemy zajęcia w siedzibie szkoły (dwie sale dydaktyczne, obecnych może być maksymalnie 18 osób łącznie z lektorami) Prowadzimy semestralne kursy hiszpańskiego w małych grupach do 8 osób oraz zajęcia indywidualne. Możesz również uczyć się hiszpańskiego bez wychodzenia z domu, z lektorem online. Korzystamy z Skype i Zoom. W okresie letnim polecamy kursy wakacyjne online w grupach od 3 do 6 osób. Proponujemy Ci naukę języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach: A1, A2, B1, B2, C1, C2. Zajęcia prowadzi nasza doskonale wykwalifikowana kadra lektorów.

Jeżeli chcesz mówić płynnie po hiszpańsku oraz poznać idiomy i język kolokwialny używany przez mieszkańców krajów hiszpańskojęzycznych bardzo dobrze trafiłeś – El ABC Latino  sprosta wszelkim Twoim wymaganiom!

Dla wymagających przygotowaliśmy też kurs hiszpańskiego biznesowego, na którym poznasz słownictwo ekonomiczne, biznesowe oraz prawnicze.

Prowadzimy kursy hiszpańskiego w małych grupach do 8 osób oraz zajęcia indywidualne. Proponujemy Ci naukę języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach: A1, A2, B1, B2, C1, C2.

zobacz więcej
Opierając się na sprawdzonych podręcznikach języka biznesowego prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe łączące język ogólny z językiem biznesowym.
zobacz więcej
Zapraszamy również studentów wyjeżdżających do Hiszpanii na wymianę w ramach programu Erasmus.
zobacz więcej
Poznaj nas lepiej:
Lektorzy El ABC Latino

Nazywam się Jarek Poręba. Jestem lektorem języka hiszpańskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu.

Po ukończeniu filologii hiszpańskiej wyjechałem do Ameryki Łacińskiej, gdzie spędziłem prawie rok. W tym czasie między innymi pracowałem jako wolontariusz w szkole podstawowej Europa Schule w San Pedro Sula w Hondurasie. Zwiedziłem również Gwatemalę i Meksyk, gdzie mogłem podziwiać interesujące miejsca związane zarówno z kulturą hiszpańską jak i kulturami prekolumbijskimi m.in. Azteków, Majów, Zapoteków, Olmeków.

Kontakt z nami
Zainteresowała Cię nasza oferta, posiadasz dodatkowe pytania - skontaktuj się z nami. Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.
ul. Świeradowska 49 lok. 6
50-559 Wrocław
el.abc.latino@outlook.com
tel. 669 020 818